DRZWI WEWNĘTRZNE I WEJŚCIOWE Z MONTAŻEM
KATOWICE - CHORZÓW - ŚLĄSK

DRZWI WEWNĘTRZNE:   

DOSTĘPNE WZORY:


PRESTIGE PX-01

PRESTIGE PX-03

PRESTIGE PX-04

PRESTIGE PX-05

PRESTIGE PX-06

PRESTIGE PX-07

 

PRESTIGE PX-02
Nr katalogowy: 137

Dostępna kolorystyka:dąb srebrzysty FF

Budowa skrzydła

Skrzydła Prestige cechuje solidna,lita konstrukcja ramowa bez pustych przestrzeni.Wszystkie jej elementy są masywne,a ich połączenie za pomocą kołków oraz tzw. piór stabilizujących dodatkowo wzmacnia i stabilizuje skrzydło drzwiowe.Skrzydła cechuje brak ramki przyszybowej.

Wymiary skrzydeł

Szerokość: 64, 74, 84, 94, 104 cm ( wymiar szerszy skrzydła )
Wysokość: 204 cm ( wymiar dłuższy skrzydła )

Rodzaje szyb

satyna hartowana

Okucia

Skrzydła wyposażone są w trzy zawiasy, gwarantujące wysoką wytrzymałość na obciążenia. Klamki stosowane są na długim szyldzie, w kolorach: satyna, patyna, srebro w połysku. W zależności od potrzeb stosowane mogą być klamki tzw. ślepe ( bez otworu ), klamki z pokrętłem ( łazienka i WC ) oraz klamki na tradycyjny kluczyk lub na wkładkę patentową.

Ościeżnice

W przypadku zakupu ościeżnic polecamy ościeżnice proste oraz regulowane. Przy ościeżnicach prostych warto zaopatrzyć się również w opaski wykończeniowe, które w znaczny sposób podkreślają estetyką ościeżnicy. Ciekawszym rozwiązaniem są ościeżnice regulowane, które powodują bardzo ładne wykończenie ościeżnicy po obydwu stronach muru.Ościeżnice regulowane nadają się do murów o grubości od 7,5 cm do 50 cm !!!

 

(C) DOMATOR